V letu 2019 prihajajo v Poljčane

Sanela Banović
dr. Sanela Banović
Jasmina Kandorfer
Jasmina Kandorfer - www.klepetobkavi.si
David Hriberski
David Hriberski - www.davidhriberski.com
Ana Kominka - www.anakominka.com
Denis Kondić
Denis Kondić - www.deniskondic.com
Izidor Furjan - Turistična agencija Izimanija
Izidor Furjan - Turistična agencija Izimanija
Valerija Kutnjak
Valerija Kutnjak - www.valerijakutnjak.com
Hermina Schauperl
Hermina Schauperl
Stanko Lipič
Stanko Lipič - Center Anima - www.center-anima.si
Nina Brunec - Innti Sophie
Nina Brunec - Innti Sophie
Robert Šket
Robert Šket - www.robertsket..si
Tadej Zevnik
Tadej Zevnik - www.tadejzevnik.com
Aleksandra Kelc
Aleksandra Kelc - www.aleksandrakelc.si
Alojz Rodič
Alojz Rodič
Matjaž Štamulak
Matjaž Štamulak - Inštitut za neodvisnost
Jelka Segulin